Monitor výskytu štěnic pod matraci

00032

Nový produkt

Plastová past na štěnice s lepem. Slouží k monitorování výskytu štěnic v postelích a signalizuje nutnost profesionálního zásahu. Past zachytí všechna vývojová stádia štěnice. V balení 2ks vhodná pro jednu matraci.

Více informací

1 Položka

184 Kč s DPH

Více informací

Plastová past s lepem na štěnice umožňuje monitorovat výskyt štěnic v jednotlivých postelích pod matracemi a pomáhá stanovit potřebu dezinsekčního zásahu pomocí insekticidů nebo jeho opakování. Jde o vhodný nástroj určený především profesionálům, kteří znají chování a reprodukční cyklus a rozeznají jednotlivá vývojová stádia štěnic a používají ho právě k výše zmiňovaným účelům.

Doporučují se 2 pasti pod každou matraci. Lepové pasti by měly být v místnosti minimálně po dobu jednoho týdne.

Past může být umístěna přímo pod matrací v posteli s podezřením výskytu štěnic. Doporučujeme použití v kombinaci s agregačním feromonem pro citlivější detekci i při nízkém zamoření.

POUŽITÍ

K potvrzení výskytu štěnic před objednáním profesionálního zásahu

K vyvrácení výskytu štěnic po dezinsekčním zásahu

NESLOUŽÍ K VYHUBENÍ, v případě potvrzení výskytu doporučujeme profesionální dezinsekci.

VÝHODY

  • Diskrétní, efektivní a snadno použitelný
  • Vhodná k detekci všech vývojových stádií štěnic (nymfy a dospělci)

Lepové pasti na štěnice jsou určeny jako jeden z nástrojů při boji proti štěnicím a mají pomoci při profesionálním a přesném zásahu proti tomuto hmyzu. Nelze je použít k vyhubení štěnic! 

Pokud není na lepové pasti zachycena žádná štěnice, neznamená to, že se v kontrolované místnosti nevyskytují. 

K likvidaci štěnic je vždy potřeba přistupovat komplexně, neboť se jedná o vysoce rezistentního škůdce na řadu insekticidů. Nezbytný je především profesionální zásah spolu s preventivními opatřeními (praní nad 60°C, nalezení úkrytů, zatmelení prostupů rozvodů topení atd.)

Příslušenství